sponsor wydarzenia

Miło nam poinformować, że marka SAXX Polska po raz kolejny została Sponsorem wydarzenia BulletRun Włocławek 🤗
Na najlepszych Zawodników klasyfikacji generalnej Elite (miejsca 1-3 wśród mężczyzn) dystansu Sporty oraz Military, a także klasyfikacji mundurowej czekać będą nagrody ufundowane przez markę SAXX – męska bielizna do zadań specjalnych.
 
Marka SAXX oferuje bieliznę męską stworzoną specjalnie z myślą o potrzebach biegaczy.
SAXX to kanadyjska marka, która zdobyła uznanie wśród entuzjastów biegania dzięki
swojej innowacyjnej bieliźnie.
 
Co wyróżnia SAXX spośród innych marek bielizny sportowej? 
– Technologia BallPark Pouch: To unikalne rozwiązanie marki SAXX, które zapewnia doskonałe wsparcie dla męskiego interesu. Specjalna kieszeń utrzymuje go w odpowiednim miejscu, eliminując tarcie i dyskomfort podczas biegu. 
– Dopasowanie i wygoda: SAXX projektuje swoją bieliznę tak, aby była idealnie dopasowana do ciała, nie krępując ruchów. Wykorzystuje się elastyczne tkaniny, które doskonale przylegają do skóry, a płaskie szwy eliminują ryzyko otarć i podrażnień.
– Odprężający materiał: Bielizna SAXX jest wykonana z oddychających i szybkoschnących tkanin, co oznacza, że ​​po intensywnym biegu nie będziesz czuć się mokry i niekomfortowo. Dodatkowo, materiały te zapewniają odpowiednią regulację temperatury ciała, co jest kluczowe podczas biegania w różnych warunkach atmosferycznych.
– Styl i różnorodność: SAXX oferuje wiele różnych wzorów, kolorów i fasonów, dzięki czemu każdy biegacz może znaleźć bieliznę odpowiadającą jego gustowi i stylowi. Nie musisz już rezygnować z estetyki na rzecz funkcjonalności.
– Trwałość: Bielizna SAXX jest solidnie wykonana, co oznacza, że ​​będzie Ci służyć przez wiele sezonów treningowych, niezależnie od intensywności twoich biegów.
Jeśli jesteś biegaczem, który ceni sobie komfort, wsparcie i jakość, bielizna SAXX powinna znaleźć się w twojej szafie. To marka, która zrozumiała potrzeby mężczyzn aktywnych fizycznie i stworzyła bieliznę, która doskonale z nimi współgra. 
Niech każdy krok podczas biegu będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie wyzwaniem!
 
Dziękujemy za wsparcie wydarzenia 💚🖤
Scroll to Top